Hakkımızda

2015 yılından bu yana Türkiye'yi okuma, anlama, dikkat ,odaklanma ve konsantrasyon becerileri yönünden en iyi düzeye çıkarmayı hedefleyen bir eğitim firmasıyız. Türkiye'nin hemen hemen her şehrine uzanan, yüz yüze ve uzaktan eğitimlerimizle binlerce öğrencimizin anlayarak hızlı okuması için yıllardır tüm eğitmenlerimizle birlikte çaba gösteriyoruz.

Eğitmenlerimizle İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Sakarya, Adana, Mersin, Malatya, Eskişehir, Gaziantep, Samsun, Yalova, Kocaeli, Gebze, Ordu, Diyarbakır ve daha birçok ilde yeni nesil anlayışı rehber edinerek inovatif düşünceyle yol almaya devam ediyoruz.

Hedefimiz yakın bir gelecekte ülkemizin tüm il ve ilçelerinde eğitmenlerimizle birlikte bilginin sonsuzluğunda yol alan, okuyan, düşünen, keşfeden öğrencilerimize bu yolculuklarında okuma, anlama, dikkat, odaklanma ve konsatrasyon konularında rehber olmaktır. Temel amacımız ise öğrencilerimizin okuma hızını artırmak ve okuduklarını daha kısa sürede anlamalarını sağlamaktır. Ayrıca öğrencilerimizin paragrafa dair ön yargılarını yıkıp teknik ve taktiklerle paragraf sorularını en kısa sürede çözmelerine yardımcı olmaktır.

Hızlı Okuma Testi 0 Sepetim Platforma Git