Hakkımızda

2015 yılından bu yana Türkiye'yi okuma, anlama, dikkat ve odaklanma becerileri yönünden en güçlü düzeye çıkarmayı hedefleyen bir eğitim firmasıyız. Konya’dan tüm ülkeye uzanan, yüz yüze ve uzaktan eğitimlerimizle binlerce öğrencimizin anlayarak hızlı okuması için yıllardır tüm eğitmenlerimizle birlikte çaba gösteriyoruz.

Konya başta olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Samsun, Yalova, Diyarbakır ve daha birçok ilde yeni nesil anlayışı rehber edinen eğitmenlerimizle inovatif düşünceyle yol almaya devam ediyoruz.

Hedefimiz yakın bir gelecekte ülkemizin tüm illerinde eğitmenlerimizle birlikte bilginin sonsuzluğunda yol alan, okuyan, düşünen, keşfeden öğrencilerimize bu yolculuklarında okuma, anlama, dikkat ve odaklanma konularında rehber olmaktır. Temel amacımız ise öğrencilerimizin okuma hızını artırmak ve okuduklarını daha kısa sürede anlamalarını sağlamaktır. Ayrıca öğrencilerimizin paragrafa dair ön yargılarını yıkıp teknik ve taktiklerle paragraf sorularını en kısa sürede çözmelerine yardımcı olmaktır.

Hızlı Okuma Testi 0 Sepetim Platforma Git